Záhorská Bystrica

Slovensko

Umývacie centrum Clean Majster v Záhorskej Bystrici poskytuje 4 samoobslužné umývacie boxy CarBax Combo a priestor na vysávanie s vysokovýkonným vysávačom CarBaxVac DUO.

Detaily realizace

Místo: Záhorská Bystrica
Země: Slovensko
Rok instalace: 2024

Samoobslužná bezdotyková autoumyváreň Clean Majster v Záhorskej Bystrici poskytuje kvalitné umytie vozidla prostredníctvom bezdotykovej umývacej technológie CarBax Combo so 4 samoobslužnými umývacími boxami s možnosťou výberu až zo 6 umývacích programov:

  1. umývanie podvozku (Box č.1)
  2. disky a hmyz 
  3. aktívna pena s teplou vodou
  4. umývanie vysokým tlakom s teplou vodou
  5. leštiaci a sušiaci vosk
  6. oplach bez zanechania fľakov

Vo všetkých umývacích boxoch je možné platiť mincami v hodnote 0,50€, 1€ a 2€ alebo vernostnou kartou CarBax, ktorú je možné zakúpiť a nabiť priamo cez meničku bankoviek,  ktorá okrem rozmieňania mincí, poskytuje aj možnosť zakúpenia a nabitia vernostnej karty CarBax. Všetky umývacie boxy sú zároveň vybavené možnosťou platby platobnou kartou (všetky typy kariet vrátane VISA a MasterCard a taktiež aj podpora mobilných platieb cez Apple alebo Google Pay).

Areál umývacieho centra je tiež vybavený vysokovýkonným samoobslužným vysávačom CarBaxVac DUO s pružinovými ramenami, ktorý poskytuje 2 vysávacie státia. 

Pre ešte väčší komfort je k dispozícii aj nerezový oklepávačov rohoží pre dôkladné vyprášenie autorohoží. 

Samoobslužný vysávač je vybavený elektronickým mincovníkom pre platbu mincami ale aj systémom vernostných kariet pre platbu s CarBaxCard

Galerie