Vystavujeme na Salonul Auto București & Accesorii v Bukurešti v Rumunsku

Po úspešných dňoch na Automechanikae vo Frankfurte pokračujeme v hľadaní distribútorov na poslednom tohtoročnom veľtrhu SAB v Bukurešti.

Už zajtra začína Autosalón v hlavnom meste Rumunska. Počas 11 dní radi poskytneme viac informácii o našej technológii pre samoobslužné umývacie centrá. Radi vám privítame v našom stánku plnom technológie a príslušenstvom. Tentoraz aj s novinkami! 

Užívateľsky prívetivá technológia pre samoobslužné umývacie boxy

Ukážeme vám ovládací panel a umývacie náradie, vďaka ktorým získate lepšiu predstavu o kvalite a užívateľskej prívetivosti našej technológie, ktorá ponúka široký výber umývacích programov vrátane hustej aktívnej peny, vysokotlakového umývania, umývania šampónom, základného a prémiového vosku a nášho unikátneho programu - program umývanie podvozku.

Navyše ponúka aj široký výber platobných možností vrátane platieb mincami, vernostnými kartami a platobnými kartami. Neodmyslitelnou súčasťou samoobslužného umývacieho centra je jednoznačne aj menička bankoviek, ktorú vám takisto ukážeme a predvedieme. Menička bankoviek CarBax Change zamieňa bankovky na mince, a zároveň poskytuje doplnkové služby predaja a dobíjania vernostných kariet.

Vystavované zariadenia a príslušenstvo pre samoobslužné umytie auta 

Väčšinu našich samoobslužných zariadení a príslušenstva ste už mohli vidieť počas tohto roka v Bratislave, Stuttgarte, Budapešti a Frankfurte, no tentokrát vystavujeme a aj predvádzame naše najnovjšie produkty – samoobslužné dávkovacie zariadenia.

CarBax Chemical Dispenser 4 dávkuje štyri rôzne druhy čistiacich prostriedkov na čistenie a regeneráciu plastov, revitalizáciu pneumatík a pohlcovač pachov v interiéry.

S toľkými čistiacimi prostriedkami je vhodné zabezpečiť komfortnú aplikáciu so všetkým, čo k tomu patrí! Preto predstavíme samoobslužný dávkovač papierových utierok CarBax Paper Towel Dispenser, ktorý môže dávkovať buď papierové utierky alebo syntetické sušiace utierky.

V našom stánku máte možnosť vidieť, ako obe zariadenia fungujú priamo v akcii! Okrem toho môžete vidieť aj výkonný vysávač CarBaxVac MONO a obľúbený penový tepovač CarBax Foam Cleaner, ktorý vytvára dokonale hustú penu! Tento typ technológie, s použitím len malého množstva vody, zabezpečuje veľmi rýchle vysušenie autosedačiek a rohoží.

Obe zariadenia sú vystavené s doplnkovými produktmi z nášho portfólia – stojanom na rohože CarBax Mat Holder Stand, ktorý zabezpečuje väčší komfort pri vysávaní a penovom tepovaní a oklepávačom rohoží, ktorý sa postará o dôkladné vyčistenie zaprášených autokoberčekou.

Hľadáme distribútora v Rumunsku

Na základe zvyšujúceho sa záujmu o našu technológiu v Európe aktuálne hľadáme distribútorov vo vybraných krajinách Európy vrátane Rumunska. V prípade záujmu nás kontaktujte a radi si dohodneme stretnutie v našom výstavnom stánku, alebo na jednej z našich samoobslužných autoumyvárok Carbax na Slovensku alebo v Čechách. 

SAB expo sa nachádza v areáli Romexpo v našom stánku číslo 53 v pavilóne B2 od 6.10. do 16.10.

Galerie

Související články