Predstavujeme meničku bankoviek CarBax BasicChange

Základná menička bankoviek s montážou do steny v kompaktom prevedení s dvoma výdajnými hopprami, akceptátorom bankoviek so zásobníkom a mincovníkom.

Predstavujeme meničku bankoviek CarBax BasicChange
Menička bankoviek CarBax BasicChange

Predstavujeme nový model meničky bankoviek určený pre samoobslužné autoumyvárky, parkoviská, samoobslužné práčovne alebo všetky miesta kde je nutná výmena bankoviek za mince. Zariadenie CarBax BasicChange bolo oficiálne predstavené verejnosti na výstave Car Wash Show Europe 2023 v Amsterdame.

Všestrannosť ako základ

Menička bankoviek predstavuje neoddeliteľnú súčasť každého samoobslužného umývacieho centra. CarBax BasicChange vďaka svojej dostupnosti, kompaktnosti a funkčnej vybavenosti je pre to vhodná pre akékoľvek veľké alebo malé umývacie centrá.

Menička bankoviek CarBax BasicChange sa radí do kategórie Basic a teda základných zariadení kde sa dokonale kombinuje funkčnosť, dizajn a nižšie vstupné náklady.

Rozmanitá funkcionalita

Základná funkcionalita teda spočíva v rozmieňaní bankoviek na 2 nominály mincí (alebo žetónov) vďaka dvom výdajným vysokokapacitným hopperom. Akceptátor bankoviek je vybavený zásobníkom na bankovky do, ktorého sa všetky prijaté bankovky ukladajú čo následne uľahčuje manipuláciou s hotovosťou pri výbere bankoviek. Akceptované sú maximálne 3 typy bankoviek akejkoľvek meny.

Doplnky

V rámci doplnkových opcii je možné meničku CarBax BasicChange vybaviť tiež mincovníkom, ktorý zabezpečí rozmieňanie vyšších nominálov mincí na menšie mince (napr. 2 EUR na 1 EUR a 0,50 EUR).

Dalšia opcia, ktorou je možné meničku vybaviť je expander pre výdajné hoppre, ktoré navýšia každý hopper o kapacitu ďalších 800 ks mincí.

Vizuálne pôsobivá

Vďaka plochému prednému panelu menička bankoviek CarBax BasicChange zapasuje do akékoľvek prostredia. Vizuálne zapôsobí aj v noci a je dobre viditeľná aj pri slabom osvetlení kvôli svetelnému pásu na prednom paneli a rovnako tiež aj vďaka farebne nasvietenému násypníku mincí.

Pripojenie na internet

V neposlednom rade je nutné spomenúť štandardnú dostupnosť vzdialeného pripojenia cez internet priamo do meničky s možnosťou zobrazenia detailných štatistík o rozmieňaní a rovnako tiež aj možnosť konfigurácie a úprav dostupných nastavení a to všetko prostredníctvom internetového prehliadača na ľubovoľnom mobilnom zariadení alebo počítači.

Zobraziť produktovú stránku - Menička bankoviek CarBax BasicChange

Galerie

Související články