Firma UNILIFT sa stala oficiálnym distribútorom CarBax v Rumunsku

CarBax expanduje na nový trh! Po záverečnej výstave tejto sezóny v SAB & Accessories s radosťou oznamujeme novo podpísanú distribučnú zmluvu so spoločnosťou UNILIFT z Rumunska.

Firma UNILIFT sa stala oficiálnym distribútorom CarBax v Rumunsku

CarBax expanduje na nový trh! Tohtoročná výstavná sezóna otvorila niekoľko rokovaní o nových distribútoroch našej technológie v Európe. Po záverečnej výstave tejto sezóny v SAB & Accessories s radosťou oznamujeme novo podpísanú distribučnú zmluvu so spoločnosťou UNILIFT z Rumunska.

UNILIFT je dodávateľom zariadení a profesionálnych riešení pre technické a priemyselné oblasti v Rumunsku. CarBax rozširuje portfólio ich  podznačky UNIWASH, ktorá je zameraná výhradne na dodávku produktov pre umývacie centrá. Ich portfólio produktov je teraz vďaka našej samoobslužnej technológie kompletné, vďala rozšíreniu o samoobslužné umývacie boxy, samoobslužné zariadenia ako sú vysávače, penový tepovač, dofukovač pneumatík, dávkovače čistiacich prostriedkov a papierových utierok, kombinované zariadenia, meničky bankoviek a ďalšie nevyhnutné príslušenstvo pre samoobslužnú autoumyváreň.

Pre veľký záujem na tohtoročnom veľtrhu v Bukurešti o našu technológiu pre samoobslužné autoumyvárky, ktorá vyniká robustným nerezovým dizajnom, inovatívnymi funkciami a užívateľsky prívetivou obsluhou, sa tešíme na nových prevádzkovateľov autoumyvární CarBax v spolupráci s naším novým partnerom. 

 

S našou inovatívnou samoobslužnou technológiou poskytujúcou vysokokvalitné umývanie v kombinácii s riešeniami a úrovňou odbornosti spoločnosti UNILIFT sme presvedčený, že pre zákazníkov v Rumunsku budú zabezpečené vysokokvalitné  produkty a technická podpora.

Galerie

Související články