VOSKY

Vosky ponúkajú obe rady chémie Star Line a Black Line.

Star Line ponúka samosušiace vosky s voduodpudivými efektom, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre použitie v umývacích linkách, samoobslužných boxoch a pre použitie s vysokotlakovými strojmi. Po aplikovaní na karosériu vozidla umožňujú vytváranie veľkých kvapiek pre zlepšený a zrýchlený proces sušenia. Rada STAR LINE obsahuje aj vosky určené na zalešťovanie penovými kefami na automaticke umývacej linke.

Black Line ponúka prémiové vosky s obsahom abrazívnych mikro-kryštálikov pre prvotriedny detailing a hĺbkové vyčistenie karosérie. Zahŕňa univerzálne vosky pre obnovenie pôvodnej farby a vzhľadu, ale aj vosky novej generácie pre dosiahnutie prvotriedneho lesku so zrkadlovým efektom. Použitím voskov rady Black Line, dosiahnete dlhodobú ochranu povrchu karosérie. Rada obsahuje produkty:

  • Diamond Wax

  • Final Touch Polish

  • Ultra Shine Polish

  • Shine Restore Polish

  • Universal Polish

susiace a lestiace vosky pre bezkontaktne umyvanie.jpg

WAX LINE

Wax Star 10, 20, 30 a 50 sú moderné vysoko účinné konzervačné vosky s nízkou viskozitou a vodu odpudivým efektom. Pri správnej aplikácii vytvárajú dlhodobý ochranný film a obnovujú pôvodný lesk karosérie pričom nezanechávajú mastné stopy na oknách a spätných zrkadlách. Tieto vlastnosti ich činia vhodnými pre všetky typy osobných a nákladných vozidiel.

lestiace vosky.jpg

VOSKY

PRE DOSIAHNUTIE ZRKADLOVÉHO EFEKTU

Diamond Wax a FinalTouch Polish sú moderné leštiace vosky novej generácie určené pre dosiahnutie maximálneho lesku karosérie vozidla. Sú vhodné najmä pre nové, alebo dobre udržiavané vozidlá. Predstavujú ideálne riešenie pre vytvorenie perfektného lesku so zrkadlovým až kryštálovým efektom a zároveň dlhotrvajúcej ochrany povrchu karosérie.

vosky pre obnovu lesku a farby.jpg

VOSKY

PRE OBNOVU LESKU

UltraShine Polish a Shine Restore Polish sú unikátne leštiace vosky, ktoré predstavujú úplne nové vnímanie lesku karosérie. Ich jedinečné zloženie bez obsahu silikónu, vytvára dokonalý hlboký lesk a ochranný film s dlhotrvajúcim efektom.

lestiaci vosk.jpg

VOSKY

UNIVERZÁLNY LEŠTIACI VOSK

Universal Polish je všestranný leštiaci vosk, ktorý kombinuje tri funkcie v jednom produkte. Dokonale hĺbkovo vyčistí lak, dodá mu hlboký lesk a obnoví jas. Vďaka silnému čistiacemu, leštiacemu a ochrannému účinku je tak vhodný pre akýkoľvek typ karosérie.