UMÝVACIE PROGRAMY

Naša technológia pre samoobslužné umývacie boxy ponúka širokú paletu umývacích programov

PROGRAM Č. 1

icon1.png

UMÝVANIE PODVOZKU

Program obsahujúci sústavu trysiek so širokým lúčom vody, ktoré sú umiestnené v nerezovom ráme pod vozidlom. Takýto systém umožňuje účinné odstránenie soli a ostatných cestných nečistôt z podvozku vozidla.

Hlavným prínosom tohto programu pre zákazníka je rýchle a pohodlné umytie ťažko dostupných miest podvozku, ktoré bežným umývaním v samoobslužných boxoch nie je možné účinne dosiahnuť.

Program môže pracovať aj s recyklovanou vodou.

 
 

Program Č. 2

icon2.png

DISKY A HMYZ

Program pri ktorom sa koncentrovaná chémia na čistenie diskov a odstránenie hmyzu aplikuje pod nízkym tlakom pre dosiahnutie najlepšieho účinku.

 Program pracuje so studenou vodou.


Program Č. 3

icon4.png

umývanie ŠAMPÓNOM

Hlavný umývací program vhodný na rýchle umytie mierne znečisteného vozidla, alebo na odstránenie hrubých nečistôt z karosérie. Tento umývací program je možné použiť ako samostatný alebo aj v kombinácii s umývacím programom aktívna pena.

Program môže pracovať so studenou alebo teplou vodou.


Program Č. 4

AKTÍVNA PENA

Hlavný umývací program, v ktorom sa hustá aktívna pena nanáša na karosériu vozidla samostatným umývacím náradím. Pena aplikovaná na špinavú karosériu dokonale priľnie na všetky hrubé nečistoty a následne ich oddelí od čisteného povrchu. Výhodou tohto spôsobu umývania je dlhšie pôsobenie chémie na povrch karosérie, čím je zabezpečené maximálne hĺbkové umytie povrchu.

Program môže pracovať so studenou alebo teplou vodou.

Aktívnu penu je možné na vozidlo aplikovať v troch variantách:

  • Variant 1: Aktívna pena je aplikovaná nástrekom pri nízkom tlaku. Umývacie náradie je osadené jemnou kefou s prírodným vlasom, ktorá je jemná a šetrná k laku karosérie.

  • Variant 2: Aktívna pena je aplikovaná nástrekom pri vysokom tlaku. Na umývacie náradie nie je možné osadiť umývaciu kefu.

  • Variant 3: Aktívna pena prechádza cez otvory v umývacej kefe cez ktorú je nanášaná na karosériu vozidla. Kefa je vybavená jemným prírodným vlasom ktorý je šetrný k laku karosérie.


Program Č. 5

icon5.png

UMÝVANIE VYSOKÝM TLAKOM

Základný umývací program, ktorý je určený na dôkladné umytie karosérie vozidla. Vysoký tlak vody v kombinácii s ergonomickým umývacím náradím zabezpečuje maximálny komfort počas umývania.

Program môže pracovať so studenou alebo teplou vodou.

 


Program Č. 6

icon7.png

SUPERVOSK

Prémiový program, v ktorom je použitý leštiaci a konzervačný vosk, ktorý dodá karosérii kryštálový lesk so zrkadlovým efektom. Program je určený pre zákazníkov, ktorí chcú dosiahnuť vysokú kvalitu a dlhotrvajúci efekt umytia.

Program môže pracovať so studenou alebo teplou vodou.


Program Č. 7

icon6.png

SUŠIACI VOSK

Štandardný voskovací program pre podporu sušenia. Program je zameraný na rýchlejšie a kvalitnejšie vysušenie vozidla so základným zavoskovaním karosérie.

 Program pracuje so studenou vodou. 


Program Č. 8

icon8.png

ZÁVEREČNÝ OPLACH BEZ ZANECHANIA FĽAKOV

Záverečný umývací program v ktorom je karoséria vozidla oplachovaná upravenou vodou zbavenou minerálov. Po použití tohto programu na karosérii nezostanú žiadne fľaky.