STAROSTLIVOSŤ O PLASTY

Prostriedky pre starostlivosť o plasty ponúkajú obe rady chémie Star Line a Black Line.

Obe rady ponúkajú prostriedky pre odlišné účely.

Star Line ponúka vysokoúčinné čističe Plast Star 10 a 20. Produkty z kategórie Plast Line sú ideálne pre bežnú starostlivosť o plastové interiérové a exteriérové časti vozidiel.

Black Line ponúka prémiové vysoko-kvalitné čističe a krémy pre detailing a dôkladnú starostlivosť o palubnú dosku a plastové povrchy interiéru a exteriéru vozidla. Prostriedky povrch po aplikácii okamžite vyčistia, navrátia mu pôvodný vzhľad a poskytnú dlhodobú ochranu. Prostriedky rady Black Line určené pre interiér vozidla sú naviac parfemované pre príjemný pocit počas jazdy.

cistice plastov interieru a exterieru auta.jpg

Plast star

INTERIÉR A EXTERIÉR

Produkty Plast Star 20 a Plast Star 10 sú ideálne pre bežnú starostlivosť o plastové interiérové a exteriérové časti vozidiel. Plastový povrch dôkladne vyčistia a pri pravidelnom používaní im navrátia pôvodnú farbu a lesk.

cistic palubnej dosky.jpg

Dashboard CLEANER

INTERIÉR

Dashboard Cleaner s matným alebo lesklým efektom predstavuje moderný údržbový čistiaci prostriedok pre palubnú dosku a plastové časti interiéru vozidla. Jeho moderné zloženie bez obsahu silikónu povrch dokonale vyčistí, odstráni všetky prachové nečistoty, obnoví pôvodný vzhľad a zanechá za sebou príjemnú vôňu vanilky.

regeneracia palubnej dosky.jpg

Dashboard CREAM

INTERIÉR

Dashboard Cream predstavuje čistiaci a leštiaci krém pre všetky plastové časti interiéru vozidla ako palubná doska alebo rámy dverí. Jeho špeciálne zloženie na báze krému obnovuje pôvodnú farbu a vzhľad povrchu, pričom za sebou zanechá príjemnú broskyňovú vôňu.

ozivenie plastovych povrchov.jpg

PLASTIC RESTORE GEL

EXTERIÉR

Plastic Restore Gel je moderný prostriedok pre renováciu a ochranu všetkých exteriérových plastových častí vozidla. Jeho špeciálne zloženie zabezpečuje dôkladné vyčistenie a ochranu plastových povrchov pričom obnovuje ich pôvodný vzhľad. Svojimi schopnosťami a využitím sa jedná o ideálny produkt pre profesionálov vďaka jednoduchej a rýchlej aplikácii bez zanechania akýchkoľvek šmúh.