Samoobslužné boxy CB VARIO

Technológia pre samoobslužné umývacie boxy

Zariadenie CB Vario je vyvinuté a vyrábané spoločnosťou CarBax, ktoré predstavuje modulárny umývací box určený pre samoobslužné bezdotykové autoumyvárky, vhodný pre 1 až 8 boxových státí, s možnosťou výberu z ôsmych umývacích programov a s použitím až piatich typov chémie.

Zariadenie môže byť vybavené jedným alebo dvoma umývacími náradiami, z ktorého jedno je určené výhradne pre aplikáciu aktívnej peny a druhé pre všetky ostatné umývacie programy. Umývacie náradie pre aplikáciu aktívnej peny je možné vybaviť aj jemnou kefou z prírodného vlasu, ktorú je možné použiť na čistenie odolnejších nečistôt z karosérie vozidla.


Protimrazová ochrana

Zariadenie CB Vario obsahuje dvojmodulárnu ochranu proti zamrznutiu. Systém protimrazovej ochrany je postavený na dvoch médiach: vzduch a voda. Vzduch je vhodný pri odstavovaní jednotlivých umývacích boxov na dlhšiu dobu. Voda sa využíva ako permanentná protimrazová ochrana, buď v uzavretom okruhu cirkuláciou alebo v otvorenom systéme. Umyvárky CarBax sú pripravené na prevádzku pri teplotách až do -35°C.


Efektívna prevádzka

Naše vysokotlakové čerpadlá disponujú inverterom riadenými motormi, ktoré sa postarajú o efektívnu prevádzku s maximálnym výkonom čerpadiel. Takýto systém nám umožňuje vysoko efektívne využitie elektrickej energie a zároveň poskytnúť vysokú kvalitu umytia.


CarBax connect

Riadenie zariadenia na diaľku cez internet. Ovládanie umývacieho centra pomocou počítača, tabletu alebo mobilného telefónu.

Prehľadný systém evidencie štatistík tržby a návštevnosti, s možnosťou exportu do Excelu.


CHCETE VEDIEŤ VIAC?