CarBax umývacie centrum Nitra- Mlynárce

17 - kópia.jpg

Umývacie centrum CarBax Nitra - Mlynárce poskytuje kvalitné umytie vozidla prostredníctvom automatickej umývacej linky s penovými kefami alebo troch bezdotykových samoobslužných umývacích boxov s širokým výberom umývacích programov, medzi ktoré patrí aj aplikácia zákaznícky oblúbenej hustej aktívnej peny. K dispozícii sú tiež zariadenia pre čistenie interiéru vozidla, ako napríklad vysokovýkonné vysávače a penový tepovač.

Počas umývania je vám taktiež plne k dispozícii občerstvenie v podobe kávy a nealko nápojov v našom Carbax SHOPE. V ňom si navyše môžete zakúpiť príslušenstvo pre starostlivosť o autá, ktoré sa Vám zídu po umytí Vášho auta v samoobslužných boxoch, ako napríklad jemnú silikónovú stierku, mikrovláknové utierky, ale aj detailingovú chémiu BLACK LINE pre dôkladnejšie vyčistenie Vášho vozidla.

Pokiaľ pri sebe nemáte dostatok mincí potrebných pre spustenie jednotlivých zariadení, je Vám k dispozícii naša MENIČKA BANKOVIEK.


Samoobslužné boxy

Tri samoobslužné umývacie boxy umývacieho centra CarBax Nitra - Mlynárce poskytujú kvalitné bezdotykové umytie s širokou paletou umývacích programov, medzi ktoré patrí aj zákazicky oblúbená aktívna pena. Špeciálny výber umývacích programov garantuje spokojnosť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Samoobslužné umývacie boxy sú otvorené NONSTOP.


AUTOMATICKÁ UMÝVACIA LINKA

Umývacie centrum CarBax Nitra - Mlynárce poskytuje svojím zákazníkom plne automatickú umývaciu linku. Jemné penové kefy (CarLight) zabezpečujú vysoko kvalitné umytie a zároveň sú šetrné voči karosérii vozidiel, pričom v kombinácii s bohatou aktívnou penou a šampónom dosahujú vynikajúci čistiaci výsledok.

umyvacia linka carbax nitra mlynarce.jpg

V ponuke máme päť programov, ktoré dokonale pokryjú potreby všetkých zákazníkov. K dispozícii sú rýchle programy, alebo tiež programy s kompletnou starostlivosťou o vozidlo. Pre tých najnáročnejších klientov máme k dispozícii Program 5 Exclusive, ktorý obsahuje dvojité voskovanie vozidla pomocou prémiového vosku s konzervačným a vodoodpudivým efektom.

Naše technológie používajú kvalitné, vysoko účinné a biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostriediu. Voda používaná na umývanie je pred použitím v umývacom programe predupravená, zbavená minerálov a látok, ktoré by mohli znižovať kvalitu umytia. V niektorých programoch je navyše použitá teplá voda pre zvýšenie čistiaceho účinku.

BNK_8850.jpg

SAMOOBSLUŽNÉ VYSÁVAČE

V umývacom centre CarBax Nitra - Mlynárce sú Vám k dispozícii dve samoobslužné vysávacie miesta. Samozrejmosťou je aj dlhá hadica, vysoký výkon vysávačov a praktická dýza pre pohodlné vysávanie.

SAMOOBSLUŽNÝ TEPOVAČ

Samoobslužné tepovanie v umývacom centre CarBax Nitra - Mlynárce je rýchle, kvalitné a zároveň aj veľmi jednoché. Funguje na princípe suchého penového tepovania, čo znamená, že z trysky nanesiete hustú penu na povrch, ktorý si želáte vyčistiť a následne nástavcom s kefou penu manuálne zapracujete do povrchu. Po zapracovaní sa čistený povrch vysaje a za pár chvíľ je úplne suchý.


mlynarce tepovac.jpg

lokácia umývacieho centra CarBax-mlynárce