CarBax umývacie centrum Nitra- Chrenová

DSC_7663.jpg

Umývacie centrum CarBax Nitra - Chrenová poskytuje kvalitné umytie vozidla prostredníctvom umývacej linky (spustenie leto 2019) alebo šiestich bezdotykových samoobslužných umývacích boxov s širokým výberom umývacích programov, medzi ktoré patria aj aplikácia zákaznícky oblúbenej hustej aktívnej peny s višňovou arómou, alebo umývanie podvozku. K dispozícii sú tiež zariadenia pre čistenie interiéru vozidla ako napríklad vysokovýkonné vysávače, penový tepovač a dávkovač prostriedkov pre starostlivosť o plasty a pneumatiky.

Počas umývania je vám taktiež plne k dispozícii občerstvenie v podobe kávy, nealko nápojov a drobného občerstvenia v našom Carbax SHOPE.

Pokiaľ pri sebe nemáte dostatok mincí potrebných pre spustenie jednotlivých zariadení, je Vám k dispozícii naša MENIČKA BANKOVIEK.


DSC_7791.jpg

Samoobslužné boxy

Šesť umývacích samoobslužné boxov umývacieho centra CarBax Nitra - Chrenová poskytuje kvalitné bezdotykové umytie aktívnou penou alebo mikropráškom s višňovou vôňou za rozumnú cenu. Široká paleta umývacích programov zabezpečuje spokojnosť aj tých najnáročnejších klientov. Perfektnou doplnkovou službou je tiež umytie podvozku v samoobslužnom boxe. 

Samoobslužné umývacie boxy sú otvorené NONSTOP.


AUTOMATICKÁ UMÝVACIA LINKA

Pre tých, ktorým je komfortnejšie umytie auta v automatickej umývacej linke s penovými kefami a širokou ponukou umývacích programov pripravujeme spustenie čoskoro…

umyvacia linka chrenova.jpg
DSC_5745.jpg

SAMOOBSLUŽNÉ VYSÁVAČE

V umývacom centre CarBax Nitra - Chrenová je Vám k dispozícii až šesť samoobslužných vysávacích miest. Samozrejmosťou je aj dlhá hadica, vysoký výkon vysávačov a praktická dýza pre pohodlné vysávanie.

SAMOOBSLUŽNÝ TEPOVAČ

 Samoobslužné tepovanie v umývacom centre CarBax Nitra - Chrenová je rýchle, kvalitné a zároveň aj veľmi jednoduché. Funguje na princípe suchého penového tepovania, čo znamená, že z trysky nanesiete hustú penu na povrch, ktorý si želáte vyčistiť a následne nástavcom s kefou penu manuálne zapracujete do povrchu. Po zapracovaní sa čistený povrch vysaje a za pár chvíľ je úplne suchý.

IMG_9619-2.jpg

OŠETRENIE PLASTOV A PNEUMATÍK

Umývacie centrum CarBax Nitra - Chrenová má k dispozícii aj zariadenie na aplikáciu ošetrujúceho prípravku na plasty s čistiacim a regeneračným účinkom (na prístrojovú dosku resp. všetky plastové časti vozidla) a prostriedok na ošetrovanie pneumatík. 

dávkovač papiera

Zariadenie na dávkovanie papierových utierok je vhodné napríklad pre utieranie prachu alebo aplikáciu prostriedku na plastové časti vozidla.lokácia umývacieho centra CarBax-chrenová, mikov dvor