CarBax umývacie centrum Komárno

Umývacie centrum CarBax - Komárno poskytuje kvalitné umytie vozidla prostredníctvom troch bezdotykových samoobslužných umývacích boxov s hustou aktívnou penou. K dispozícii sú tiež zariadenia pre čistenie interiéru vozidla, ako napríklad vysokovýkonné vysávače a penový tepovač.

Pokiaľ pri sebe nemáte dostatok mincí potrebných pre spustenie jednotlivých zariadení, je Vám k dispozícii naša MENIČKA BANKOVIEK.


IMG_0892.jpg

Samoobslužné boxy

Tri umývacie samoobslužné boxy umývacieho centra CarBax - Komárno poskytujú kvalitné bezdotykové umytie s širokou paletou umývacích programov, medzi ktoré patrí aj zákaznícky oblúbená aktívna pena. Špeciálny výber programov garantuje spokojnosť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Samoobslužné umývacie boxy sú otvorené NONSTOP.

SAMOOBSLUŽNÉ VYSÁVAČE

V umývacom centre CarBax - Komárno sú Vám k dispozícii až tri samoobslužné vysávacie miesta. Samozrejmosťou je aj dlhá hadica, vysoký výkon vysávačov a praktická dýza pre pohodlné vysávanie.

vysavac komarno copy.jpg
tepovac komarno copy.jpg

SAMOOBSLUŽNÝ TEPOVAČ

 Samoobslužné tepovanie v umývacom centre CarBax - Komárno je rýchle, kvalitné a zároveň aj veľmi jednoché. Funguje na princípe suchého penového tepovania, čo znamená, že z trysky nanesiete hustú penu na povrch, ktorý si želáte vyčistiť a následne nástavcom s kefou penu manuálne zapracujete do povrchu. Po zapracovaní sa čistený povrch vysaje a za pár chvíľ je úplne suchý.