Slovenský výrobca a dodávateľ technológie pre umývacie centrá

 

“CarBax sme vybudovali na princípe ekosystému troch divízií, ktoré sú navzájom prepojené. Tieto divízie predstavujú - vývoj a distribúciu technológie pre umývacie centrá, distribúciu vlastnej značky čistiacej chémie a prevádzku vlastných umývacích centier CarBax.”

“Majiteľ firmy Ing. Peter Matejbus

 

DSC_7801-resize.jpg

technológia

Technológia je srdcom celého umývacieho centra. Jej výberom stanovíte budúcnosť chodu Vašej prevádzky. Preto v CarBax vyvíjame vlastnú technológiu, ktorá spĺňa všetky zákaznícke požiadavky. Naše portfólio zahŕňa ponuku samoobslužných boxov, automatických umývacích liniek a samoobslužných zariadení ako vysávače, penové tepovače a iné.


BNK_8359-resize.jpg

chémia

Nemenej dôležitým aspektom kvalitného umytia je výber správnej chémie. Preto v CarBax-e neustále vylepšujeme a dopĺňame línie čistiacich prostriedkov zameraných na umývanie vozidiel v umývacích centrách, detailing a dôkladnú starostlivosť o autá a čistiaci priemysel.


DSC_5728.jpg

naše centrá

Naše centrá predstavujú úplne novú kultúru umytia auta. CarBax centrum predstavuje miesto, kde máte zaručené dôkladné umytie Vášho auta s perfektným čistiacim výsledkom za pár minút. Zároveň Vám však dáva priestor pre relax, či príjemne strávený čas v spoločnosti ľudí s rovnakou vášňou pre starostlivosť o svoje auto.


Galéria