CHÉMIA NA TEPOVANIE

Prostriedky na tepovanie ponúka rada chémie Star Line.

Star Line ponúka vysoko účinné prostriedky Carpet Line na čistenie a tepovanie kobercov, čalúnení a textilných materiálov. Sú vhodné na odstraňovanie takmer akýchkoľvek nečistôt, obnovujú pôvodnú farbu. Ich ukinátne vlastnosti umožňujú povrchu po vyčistení veľmi rýchlo vyschnúť.

Carpet STAR

NEPENIVÝ

Carpet Line 10 a 11 sú profesionálne čistiace prostriedky určené na tepovanie čalúnení a textilných povrchových materiálov. Sú vhodné na čistenie interiérov vozidiel, kobercov, čalúneného nábytku, sedacích súprav a ostatných druhov čalúnení najmä tam, kde je požadované rýchle a efektívne vyčistenie. Odstraňujú skékoľvek druhy nečistôt, obnovujú pôvodnú farbu a zanechávajú za sebou príjemnú vôňu borovice alebo citrónu.

CARPET STAR

PENIVÝ

Carpet Star 20 je profesionálny penivý čistiaci prostriedok určený pre penové tepovače na čistenie čalúnení a textilných povrchových materiálov. Hustá a bohatá pena dokonale vyčistí poťahové materiály v interiéroch vozidiel, koberce, ale aj čalúnený nábytok. Jeho hlavnou prednosťou je veľmi rýchle vysušenie po vyčistení povrchu.