CHÉMIA NA HMYZ

Chémiu na hmyz ponúka rada chémie Star Line.

Rada chémie Star Line ponúka vysokoúčinné čistiace prostriedky Insect Star na odstránenie hmyzu z karosérie vozidiel, autoskiel, svetlometov a podobne. Ich silný účinok zaručuje efektívne odstránenie hmyzu aj v prípade, že bol na korosérii prischnutý už dlhší čas. Produkty Insect Line sú dostupné ako samostatné koncentrované prostriedky, alebo ako aditíva špeciálne vytvorené na primiešanie do čistiacich prostriedkov z línie Car Line a Wheel Line.

odstranovac hmyzu z karoserie.jpg

Insect star

Insect Star 20 a 30 sú špeciálne vyvinuté moderné ultra silné prostriedky pre odstraňovanie komárov, mušiek, alebo iného hmyzu z karosérie vozidiel, auto-skiel a svetlometov. Účinne a efektívne odstránia akýkoľvek druh hmyzu, aj za predpokladu, že bol na karosérii prischnutý dlhší čas. Účinkujú okamžite pričom zanechávajú povrch laku lesklý, jasný a čistý.

aditivim pre odstranenie hmyzu z karoserie.jpg

insect star 10

ADITÍVUM

Insect Star 10 je moderný vysoko účinný prípravok vyvinutý pre odstraňovanie komárov, mušiek, alebo iného hmyzu z karosérie vozidiel, auto-skiel a svetlometov. Účinne a efektívne odstráni akýkoľvek druh hmyzu, aj za predpokladu, že bol na karosérii vozidla dlhší čas. Účinkuje okamžite pričom zanecháva povrch laku lesklý, jasný a čistý.