CHÉMIA NA DISKY

Chémiu na disky ponúkajú obe rady chémie Star Line a Black Line.

Obe rady Star Line a Black Line ponúkajú prostriedky na disky určené na odlišné účely. Star Line ponúka čističe diskov Wheel Line určené na čistenie klasických elektrónov:

a tiež hliníkových diskov osobných alebo nákladných áut:

Black Line ponúka voskový gél Wheel Armor Wax pre detailing a dôkladnú starostlivosť o disky auta.

cistic vsetkych typov diskov.jpg

WHEEL star

ALKALICKÉ

Wheel Star 10 a 30 sú vysokoúčinné čističe diskov na alkalickej báze, určené na dôkladné čistenie všetkých typov diskov áut. Veľmi účinne a efektívne odstraňujú rôzne druhy nečistôt z diskov auta. Veľmi účinne vyčistia mastné, olejové, alebo železité usadeniny, ktoré sú produkované brzdovými doštičkami a to bez nutnosti použitia špongie.

cistic hlinikovych diskov.jpeg

Wheel star

KYSLÉ

Wheel Star 20, 40 a 50 sú extra silné čistiace prostriedky na báze kyseliny s vysokým čistiacim účinkom. Ich vlastnosti ich činia vhodnými pre čistenie nádrží z nerezovej ocele, hliníkových diskov kamiónov, železničných vagónov a podobne. Veľmi účinne odstránia všetky typy mastnoty, olejových, železitých a naftových usadenín, ktoré sa vytvárajú na palivových nádržiach nákladných vozidiel a to bez použitia mechanických prostriedkov.

vosk na disky.jpg

WHEEL ARMOR WAX

PRE DETAILING

Wheel Armor Wax je gél pre ochranu diskov kolies. Jeho aplikáciou dosiahnete vytvorenie dlhodobého ochranného voskového povlaku, ktorý zabraňuje usádzaniu brzdového prachu a iných cestných nečistôt. Je vhodný pre všetky typy diskov a to predovšetkým pre chrómované, hliníkové a oceľové.