AKTÍVNA PENA

Aktívnu penu ponúka rada chémie Star Line.

Aktívna pena je v dnešnej dobe fenoménom na poli bezdotykového umývania vozidiel. Samotné čaro aktívnej peny spočíva práve v jednoduchosti použitia a v rýchlosti aplikácie. Práve preto sa umývanie aktívnou penou často označuje aj ako bezdotykové umývanie – nie je potrebné použitie kontaktného klasického umývania špongiou alebo kefou. Tento spôsob čistenia je vhodný od bežného domáceho čistenia osobných vozidiel cez profesionálne umývanie áut v autoumyvárkach až po priemyselné využitie na čistenie kamiónov, prívesov, poľnohospodárskej techniky, alebo dokonca cisterien.

Špeciálnu pozornosť si zaslúžia Car Star 40 a 70, ako najlepšie hodnotené aktívne peny od našich zákazníkov:

  • aktívna pena Car Star 40 je určená pre osobné vozidlá, ktorá obsahuje lešiace prvky a zanecháva povrch po umytí dokonale lesklý a jasný

  • koncentrovaná dvojzložková aktívna pena Car Star 70 je určená pre profesionálne čistenie veľmi znečistených nákladných vozidiel

husta aktivna pena pre auta.jpg

CAR STAR

PRE OSOBNÉ VOZIDLÁ

Car Star 10, 20 a 40 sú špeciálne vyvinuté aktívne peny pre dôkladné bezdotykové umývanie osobných vozidiel. Všetky tri aktívne peny vytvárajú bohatú a hustú penu pre umytie bežných až viac odolných nečistôt. Ich vlastnosti ich činia vhodnými pre použitie v umývacích linkách, samoobslužných boxoch ale aj pre umývania s vysokotlakových strojom.

husta aktivna pena pre kamiony autobusy a cisterny.jpg

CAR STAR

PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

Car Star 50, 60 a 70 sú koncentrované aktívne peny určené na profesionálne umývanie veľmi znečistených vozidiel. Efektívne umyjú aj tie najodolnejšie znečistenia z nákladných vozidiel, kamiónových plachiet, cisterien, autobusov a podobne. Majú vynikajúce zmäkčovacie schopnosti a zároveň schopnosť naviazania sa na tie najodolnejšie nečistoty čím dosahujú dokonalé čistiace výsledky.